KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13524246
nr 1352 4246
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vasabron, Stockholm. Signerad, numrerad 268/310, daterad -61, ca 31x53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:52:15
30/9 15:20:20
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén